Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 567

Skąd: Cracovia

PostWysłany: 08.03.2010 (08:39)    Temat postu:

Ostatni post "dotyczy", albo lepiej brzmi odnosi się do meczu z Heat i że było już troszkę meczy to coś skrobnę Jezyk

Magic lepsi od Lakers ! mimo bardzo słabej skuteczności obu drużyn, mecz był bardzo emocjonujący. Pojedynek nieugięty Bryant vs. zadziora Barnes...były łokcie w brzuch, było zastraszanie KB piłką, na końcu nawet Fisher nie polubił Matta i miał mu coś do powiedzenia. Potem Matt trafia super ważną trójkę, gdy przysnął w defense Kobe, następnie Bryant kilka amazing shots in face of Matt i mamy one point game ! Ciekawy pojedynek był także między Howardem i Gasolem...a ciekawy dlatego, że miło się oglądało sfrustrowanego Gasola, który walczył z Supermenem pod koszem niczym nieporadna dziewczyna. Miał nawet jakiś problem po tym jak Howard CZYSTO zablokował jego rzut. Co do VC.....zajebiste zawody, w pierwszej kwarcie aż 15 punktów, był w gazie..agressive, takie Cartera chcę oglądać. Później wyluzował trochę, ale trafił ważnego lay upa w 4q i osobistego (choć mogły być dwa). 13-14 ft...tego w tym sezonie chyba jeszcze nie było.

Kolejny mecz u siebie z Clippers tak więc nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo i to szóste z rzędu. Pozdro

maverick
Vince Carter's Friend

Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 1272

Skąd: Leszno

PostWysłany: 08.03.2010 (11:18)    Temat postu:

obejrzalem wstałem Wesoly dzieki za relacje Panowie. codo wsadu Gortata- myslalem ze byl lepszy facial, z body contact,a sie okazuje ze poprostu odom zwatpil w szanse bloku i spasowal. co nie zmienia faktu ze piekny wsad, i reakcja lawki bomba Wesoly tak agresywnie grajacy Carter w 1 kwarcie- chyba nie mial takiej kwarty z tyloma wjazdami w pomalowane w tym sezonie.
ostatnie 2 celne rzuty Bryanta, 3 z rogu i za 2 gdzie mial foot on the line, where clutch happens. kto wie jakby 3 cm cofnal noge co by sie potoczylo. howard niewidoczny. za to Barnes jaki agresor Wesoly ja pierdyle, ale Kobe cwaniak, pchanl lapkami z dwa razy delikatnie prowokujac BArnesa heh.
p.s. szkoda niezaliczonego alleyoopa Pietrusa, polecial lepiej niz Boeing 757 w WTC. wogole polowa gwizdkow sedziów niezrozumiała i bardzo pochopne decyzje. cieszy wygrana,a i 3 porazka z rzedu Lakers jak sie nie myle na wschodzie, dobry znak przed PO Wesoly

Domin

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 1138

Skąd: Ostrów Lubelski / Lubelszczyzna

PostWysłany: 08.03.2010 (14:53)    Temat postu:

Mecz prze zajebisty ... to nie podlega wątpliwości Mruga Carter w pierwszej kwarcie powalił mnie na kolana , wbijał ciągle pod kosz był nie do zatrzymania ! Wesoly i jeszcze pod koniec pierwszej kwarty ta trójka i 100% byłem w niebie Wesoly . Barnes świetne zawody w obronie a także bardzo ważny rzut w końcówce ... Nie ma się co rozpisywać bo już wszystko napisali o tym meczu koledzy wyżej ale dla mnie był to najbardziej emocjonujący mecz tego sezonu ! jak najbardziej polecam !

POLISH MACHINE !!!!! YEAH Wesoly wcale się temu nie dziwie Wesoly sam spadłem z krzesła jak zrobił Wesoly Wesoly BRAWO

to był mecz!!
świetny Carter, dobra ławka, BARDZO dobre decyzje Stana.
Walka na lini Barnes- Kobe była piekna! o to chodzi, niech wreszcie nasi magicy sie bijąWesoly tak samo Howard, który lał się cały czas z Gasolem:)
Wreszcie jest to co mieli Celci kiedy zdobywali mistrza.
maverick- nie zgodze sie ani trochę że D12 był niewidoczny. Chłop robił świetną robotę. To, że skuteczność była słaba to nie znaczy że słabo grał. Przede wszystkim psychicznie i fizycznie Gasola ograniczył, a zauważ że ogólnie skuteczność drużyn była słaba więc to nie tylko tak ze on miał niską.
Mecz zajebistej obrony.
Oglądając go, czułem się jak w ostatnim meczu Finałów kiedy stan jest 3-3 Wesoly

maverick

Posty: 1272

PostWysłany: 08.03.2010 (20:18)    Temat postu:

Neo- powiedzialem ze niewidoczny, ale nie umniejszam jego wkladu w gre Wesoly bo zbierał, cos zablokował, Gasola czy Bynuma ograniczyl owszem, mozna powiedizec ze zrobil czarna robote Wesoly

za bardzo uległem emocjom pisząc posta:p
faktycznie był mało widoczny ale tak jak powiedziałeś, robił swietną czarna robote

maverick

Posty: 1272

PostWysłany: 12.03.2010 (15:56)    Temat postu:

forum zamiera

tymczasem Magicy zdaje sie 7z rzzędu. Carter do połowy half man half amazing jakie akcje to głowa mała. mial chyba w 2 kwarcie momentem 5-5 z gry. caly zespol zagral fajne zawody. a Rose-powtorka z rozrywki, nadziaj sie na howarda i jak ostatnio upadl. tymrazem nadgarstek juznie wrocil po 1 kwarcie zdaje sie to bylo. najbardziej mnie rozbawila akcja kibiców pod koniec 4 kwarty skandowali: "We want Foyle" Wesoly howard i bass bloczki rozdajli soczyste 2. marcin chyba 2 alleyoopy pyknal. nelson wkurwial kozlowaniem ale przy wyniku +30 az tak sie czlowiek nie denerwowal. teraz mamy waszyngton. prawdopodobnie 8 z rzędu bedzie Wesoly gonimy Cavs!

Kubas#15
All-Star
All-Star

Posty: 567

PostWysłany: 12.03.2010 (19:01)    Temat postu:

Swoją drogą....Foyle jest zdolny do gry ? Tzn. nie ma żadnych urazów, jest wpełni przygotowany do gry ? Bo facet nie wiem czy zagrał 10 minut w tym sezonie (jeśli przeoczyłem, że grał na początku RS to wybaczcie).

Co do ostatnich meczy Magic...bajecznie, kosmicznie ! Ok...są to drużyny, które nie wiodą prymu w NBA (Nets, Warriors, Clippers czy Bulls), ale nie przypominam sobie, żebyśmy tak gromili rywali i to mecz za meczem. Prawdą okazało się to, że Orlando są mocniejszą ekipą w drugiej części sezonu (bilans 10-2 po ASW), prawda okazało się to, że Carter będzie lepszym graczem...Howard dominuje pod koszem jak w zeszłym sezonie i nawet Nelson zaczął świetnie grać (no może powiem dobrze, żeby nie zdenerwować Krzyśka Jezyk)...PO coraz bliżej i jest naładowany pozytywną energią, bo wiem, że Magic są w s stanie nie tylko wejść do finału, ale i zdobyć mistrzostwo ! Pozdro

Krzysiek F.

Posty: 1143

Skąd: Żory

PostWysłany: 12.03.2010 (19:05)    Temat postu:

Kubas#15 napisał:

ja osobiście nie widziałem go od początku sezonu choćby na minutę na parkiecie.....

nawet Nelson zaczął świetnie grać (no może powiem dobrze, żeby nie zdenerwować Krzyśka Jezyk)Pozdro

aż tak bardzo widać ,że go nie trawię?? Wesoly,i bardzo dobrze!!!!I hate this mother.fu.cker!!!!!!!! Wesoly Wesoly Wesoly

Kubas#15
All-Star
All-Star

Posty: 567

PostWysłany: 13.03.2010 (19:36)    Temat postu:

Byłem ciekaw więc sprawdziłem...Foyle nie zagrał ani minuty w tym sezonie.

Dzisiaj meczyk z Wizards...ostatnio czytałem o ich 'rock star tour' 5 meczy w przeciągu 6 dni ! muszą być zajebiście wykończeni..także innej możliwości jak zwycięstwo nie widzę i to najlepiej jak najmniejszym nakładem sił, bo potem czekaja nas 3 trudne mecze (Bobcats, Spurs w Amway i Heat na wyjeździe). Pozdro

Robin_15
Superstar
Superstar

Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 792

PostWysłany: 25.03.2010 (21:39)    Temat postu:

Zobaczylem powtorke i sie tak wkurwilem.Dawno nie bylem tak zdenerwowany.Ale nic musza teraz o tym zapomniec i pojechac z innymi ekipami.

VC15

Posty: 1827

PostWysłany: 25.03.2010 (22:02)    Temat postu:

Josh wylecial znikad

uwazam VC za bohatera tego spotkania za ta trojke... kto by pomyslal ze Smith wystartuje za ta dobitka jak F-16

PostWysłany: 29.03.2010 (09:20)    Temat postu:

Wygrana z Wolves i Nuggets od czasów ostatniego posta miały miejsce...tak tylko przypominam VC kontuzja, mam nadzieję, że niegroźna i pojedzie na west trip.

PostWysłany: 29.03.2010 (14:28)    Temat postu:

mecz z nuggets był bardzo dobrym sprawdzianem:) ogólnie czuło się juz w nim nadchodzace PO. Szczerze to myślałem że jak już w 3 kwarcie mieliśmy 10pkt w plecy to będzie ciężko ale Anderson i Redick nam ratowali dupe w wielu przypadkach.
Nelson co robił to nie chce komentować
no i VC szkoda:/ myslałem początkowo ze to cos z biodrem, rozmasuja go i wejdzie a tu niestety lipa

Kubas#15
All-Star
All-Star

Posty: 567

PostWysłany: 30.03.2010 (09:50)    Temat postu:

na magic.e-nba piszą chłopaki, że z Mavs chyba odpocznie. Z jednej strony to dobrze, mamy praktycznie zapewnione drugie miejsce w EC i lepiej niech VC zbiera siły na PO i to już na pierwszą rundę, bo najprawdopodobniej zagramy z Cats lub Raps, może Bulls się włączą (Heat są na fali i raczej pokuszą się o 5 miejsce niż o spadek na 7). Z drugiej strony chciałbym, żeby wszyscy gracze magic grali w tych ostatnich meczach, bo jest szansa osiągnięcia lepszego wyniku w RS niż Lakers. Nic nam to coprawda nie daje, ale miłoby było zobaczyć Magic na miejscu numer 2 w całej lidze Mruga Pozdro

Lucas_Vc!!
All-Star
All-Star

Posty: 519

Skąd: Nowogard

PostWysłany: 30.03.2010 (10:16)    Temat postu:

Z drugiej strony chciałbym, żeby wszyscy gracze magic grali w tych ostatnich meczach, bo jest szansa osiągnięcia lepszego wyniku w RS niż Lakers. Nic nam to coprawda nie daje, ale miłoby było zobaczyć Magic na miejscu numer 2 w całej lidze Mruga Pozdro

Szansa jest ale znikoma, tracimy 2 mecze ale biorąc pod uwagę, że mamy mecze na wyjeździe z Dallas, Sas i Cleveland ciężko będzie cokolwiek nadrobić.

Kubas#15
All-Star
All-Star

Posty: 567

PostWysłany: 30.03.2010 (22:08)    Temat postu:

Wiem Lucas, że będzie bardzo ciężko..ale tylko dzięki tej możliwości interesują mnie ostatnie mecze RS Magic....gdyby takiej możliwości nie było to czekał bym juz spokojnie w fotelu na PO Mruga swoja droga lakers ostatnio tez nie błyszczą...wysoka porazka z Thunder, przegrana z Hornets...szanse są Mruga myslę, że Mavs i Spurs łykniemy, ale wygrać z Cavs w Cleveland.....nie sądzę.

Kubas#15
All-Star
All-Star

Posty: 567

PostWysłany: 03.04.2010 (10:18)    Temat postu:

Łatwa wygrana z Mavs i porażka z Manu Ginobili Spurs...nastepne trzy mecze gramy u siebie z Grizzlies, Wizards, Knicks..także liczę na same zwycięstwa. BTW żeby Orlando miało taki sam bilans jak w poprzednim sezonie musimy wygrać wszystkie pozostałe mecze, a gramy m.in. z Cavs

Sory za post pod postem, ale chyba jestem jedynym, który chce coś napisać na temat ostatnich meczy, a nawet ich nie oglądałem..więc się pytam...gdzie są posty tych co oglądali ?? Pozdro

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum VinceCarter.pl Strona Główna -> Vince i Mavs Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)